upodf

Podstrony
 
POŁUDNIOWA OBWODNICA RAWICZA.

Temat: samochód w firmie
Jeżeli rzecz stanowi współwłasność małżeńską (art.22g ust.11 upodf), to wartością początkową jest pełna cena nabycia. I mąż może widnieć wg mnie w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciel.
Źródło: gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?t=8094Temat: Umowa zlecenie
na umowe zlecenie sie nie zatrudnia i taka osoba nie jest pracownikiem w rozumieniu kp i upodf zapamietaj to raz na zawsze !!!! wszystkie skladki obow. procz chorobowej podatek i kup 20 % tez a kwota wolna jest tylko przy wynagrodzeniu z umowy o prace !!!!!!!!!!!!!!!! kobieto gdzies ty sie uchowala i kto cie tam przyjal do roboty skoro mylisz podstawowe rozliczenia !!!!!!!!!!
Źródło: gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?t=18129


Temat: Dotacja działanie PO KL 6.2 krok po kroku
...Oby tylko nie korzystali z rad dawanych przez takiego 'doradcę' jak Pani. Poza tym jeżeli już ktoś się tu promuje to na pewno nie jestem to ja. A jak juz Pan pozwalnia wszystkich urzędników, księgowych i kto tam jeszcze zostanie to niech Pan usiądzie i wypije szklankę ZIMNEJ wody . Rozumiem, że według Pani wszyscy niekompetentni ludzie, którzy biorą pieniądze za pracę której nie wykonują (księgowy czy urzędnik w US, który nie wie o zmianie upodf i powołuje się na nieistniejące rozporządzenia) dalej powinni siedzieć i pierdzieć w stołki? Pogratulować.
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=26402


Temat: Dotacja działanie PO KL 6.2 krok po kroku
...2009 nie ukazało się żadne rozporządzenie w tej sprawie. I na zakończenie , żeby pokazać jak bardzo mało jest Pan zorientowany w tej kwestii to osoby, które w tym roku otrzymają dotacje z 6.2 są w innej sytuacji niż te, które otrzymały ja w 2009. Doskonale to wiem. W końcu realizuję 2 projekty z 6.2. Więc może lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać !!!!!!!!! Ciekawe na co. Polecam czytać a nie kłapać dziobem. Np art. 21 ust. 1 pkt 129 upodf.
Źródło: biznesforum.pl/viewtopic.php?t=26402
 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates